Türkçe

Adas Kalibrasyonu

Adas Kalibrasyonu

Araçlarda acil veya tehlikeli durumlarda sürücüyü uyarmak için dizayn edilen sistem

adas_divider_1000

MaxiSys Adas İle
Kapsamlı Ve Hassas Kalibrasyon

Adas kalibrasyon sistemi araçlarda acil ve/veya tehlikeli durumlarda sürücüyü uyarmak ve kazaları önlemek için dizayn edilen bir sistemdir.

Araçlar pasif uyarılarla veya bir ADAS aracılığıyla aktif asistlerle sürücüyü uyarır.

Sensör girişinin birden fazla kullanımı vardır, işlem paylaşılır ve alt sistemler istenen etkiyi sağlar.

Bir aracı tamir ettikten sonra, ADAS ağının bu şekilde orijinal gibi kalmasını sağlamak için tüm sensör sistemleri yeniden kalibre edilmelidir.

Aksi halde bu sistem hatalı kalır ve sonuç olarak kazalara neden olabilir.

Adas Kalibrasyon Hizmetlerimiz

ACC Adaptif Cruise Kontrol kalibrasyonu; günümüz yeni nesil araçlarında bulunan hız sabitleme işleminde kullanılan yol radarının kalibrasyonunu yapmaktayız.

LDW şerit değiştirme uyarı sistemi kalibrasyonu; yeni nesil araçlarda şerit kuruma desteği veren ve sürücüye şerit değiştirdiğinde uyarı veren LDW sisteminin kalibrasyonunu yapmaktayız.

NVS gece görüş sistemi kalibrasyonu; adaptif ve aydınlatma gibi gece sürücü güvenliğini sağlayan gece görüş kamerasının kalibrasyonu firmamız tarafından yapılmaktadır.

 

RCW arka kaza uyarı sistemi kalibrasyonu, park sistemi ile uyumlu kalan ve sürüüye otomatik park gibi özellikler sağlayan park sensörlerinin kalibrasyonu firmamız tarafından kesin sonuç ile yapılmaktadır.

AVM etraf görüntüleme sistemi kalibrasyonu; 360 derece kamera, yaya koruma sistemi olarak da bilinen etraf görüntüleme sisteminin kalibrasyonu özel paternler sayesinde firmamızca hatasız olarak yapılmaktadır.

BSD kvr nokta denetim sistemi kalibrasyonu; aracın kvr noktasından herhangi bir araç ve/veya nesne yaklaştığında sürücüye uyarı veren kvr nokta uyarı sisteminin kalibrasyonu Nitro Garaj’da yapılmaktadır.

HUD Head-up ekran kalibrasyonu; Autel cihazının üstün diagnostik özellikleri sayesinde sürücü uyuşukluk ekranı ayar ve kalibrasyonunu hatasız bir şekilde yapabilmekteyiz.

Çoklu Kalibrasyon Fonksiyonları

ADAS ayrıca sizlere kazaları önlemek için çok büyük bir hizmet sunmaktadır, gelişmiş sürücü asist sistemi ile yol tehlikelerini sürücülerin fark etmesine yardımcı olur, özellikle tehlikeli yollarda kamera dinamik aydınlatma, elektromanyetik sensörlerle ve radarlarla sizleri uyarır ve herhangi bir çarpışma tehlikesi durumlarda sürücülerin çarpışmayı önlemesi için eylemlerde bulunur.

Sürücülere yol tehlikeleri konusunda yardımcı olmak için çeşitli gelişmiş sürücü yardımcı sistemleri vardır. Gelişmiş sürücü yardım sistemleri, araç çevresini izlemek ve potansiyel olarak tehlikeli sürüş durumlarını tespit etmek için görüntü işleme kameraları, radar, lidar, dinamik aydınlatma, elektromanyetik sensörler ve ultrason kullanır. Bir araç potansiyel olarak tehlikeli bir durum algıladığında, araç sürücüyü uyarır veya çarpışmayı önlemek içi düzeltici eylem yapar.

Autel MaxiSys Adas Kalibrasyon Cihazı

AUTEL firması tarafından üretilen MaxiSYS ADAS, profesyonel servislerin olmazsa olmazı bir kalibrasyon cihazıdır. Yeni nesil araçlarda kaza sonrası yapılan onarımlar sensör hassasiyetlerini ve ayarını bozmaktadır. ADAS cihazı kamerası geliştirilmiş sistemi sayesinde, araçları muhteşem bir şekilde kalibre eder.

Kaza sonrası onarım, cam değiştirme ve kamera, radar, lidar ve ultrasound sistemlerin kalibrasyonu için ideal bir cihazdır.

Doğru Kalibrasyon Prosedürleri

Autel mühendisleri tarafından haftalık olarak güncellenir ve bu şekilde siz müşterilerimize gelişmiş ve sorunsuz bir kullanım sağlanır.

MaxiSYS yazılımı, doğru talimatlar için kullanım kılavuzuna yönlendirmek yerine hassas ölçüm ile kurulum ve kalibrasyon yönlendirmesi yapar ve diğer piyasa cihazlarına nazaran daha geniş araç yelpazesine sahiptir.

AUTEL MaxiSYS ADAS modüler bir kalibrasyon kitidir , 7 ayrı kalibrasyon fonksiyonu içerir(ACC, ön-kamera, arka-kamera, panoramik 360 derece kamera, kvr nokta radar, gece görüşü, HUD)

Güçlü Diagnostik

Kapsamlı bir ADAS kalibrasyonu kapsamlı bir arıza tespit cihazıyla yapılır. Autel J2534 protokolüne sahip interface’i ile online kodlama ve online programlama işlemlerini desteklemektedir. Bu sebeple ADAS kalibrasyonlarında kullanılabilecek en ideal cihazdır.

nitroInstaImg

Son Gönderilerimiz