Deutsch
Suchen
Zurück zu allen Blogbeiträgen

Audi Direksiyon Açı Sensörü Arıza Tespiti Ve Onarımı

Audi̇ (A) Ve (S) Modelleri̇nde Di̇reksi̇yon Açı Sensörü Arızası

Bildiğiniz üzere Audi A1, A2, A3, A4, A5, A6, A7, A8 ve S serisinde sıklıkla karşılaştığınız direksiyon açı sensörü hatası mevcuttur.

Aracınızda mevcut olan direksiyon açı sensörü hatası hem sürüş dinamiğinizi hem de seyahat güvenliğinizi büyük faktörde olumsuz etkileyecektir.

Nitro Mekatronik olarak sizler için Audi serisindeki mevcut olan direksiyon açı sensörü hatasının onarımını ve hizmetini vermekten gurur duyuyoruz.

audi-direksiyon-aci-sensoru-ariza-tespiti-ve-onarimi-resim-1

Audi̇ Aracınızda Di̇reksi̇yon Açi Sensörü Hatasini Nasil Anlarsınız?

Audi serisindeki açı sensörü hatasını belirli hata kodları ve göstergenizde yanan kaygan yol lambası uyarısından, sürüş esnasında Audi aracınızın direksiyonun sertleşmesinden anlayabilirsiniz.

Aracınızda ESP ışığı yanıyorsa veya dijital ekranınızda ESP çalışmıyor uyarısı alıyorsanız sizleri Nitro Mekatronik Garaj Markete bekliyoruz. .

Di̇reksi̇yon Açi Sensörü Hatasını Nasıl Gi̇derebi̇li̇ri̇m?

Eğer ki Audi marka bir araca sahipseniz ve direksiyon açı sensörü hatası veriyor ise öncelikle garajımızda aracınız profesyonel Autel ve Launch cihazları ile genel test aşamasına alınıyor.

Autel veya Launch cihazlarımızla ilk direksiyon açı sensörünüzün kodlanıp kodlanmadığına bakılıp daha sonra diğer adımlara geçiliyor.

audi-direksiyon-aci-sensoru-ariza-tespiti-ve-onarimi-resim-2

Autel 908 pro arıza tespit cihazımızla Audi aracınızda 00778 numaralı direksiyon açı sensörü hatası veriyor veya steering angle sensor arızalı hatasını gördüğümüzde işlemlerimize başlıyoruz.

Autel veya Launch arıza tespit cihazlarımızla Audi direksiyon açı sensörü arızası hatanızı kodlama, adaptasyon ve uzman kadromuzla aracınızın hatasını giderebiliyoruz.

Bizlere web sitemiz veya telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Audi A serisi ve S serisi direksiyon açı sensörü hatasının giderilmesi için;

0850 755 02 30 numaralı telefondan yada web adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

audi-direksiyon-aci-sensoru-ariza-tespiti-ve-onarimi-resim-3

Kommentare
Schreibe Einen Kommentar Kommentarformular Schließen