Yükleniyor

Blog

skoda-karoq-dizel*parçacık-filtre

Fiat Linea – 1.3 Multijet, 1.6 Multijet dizel parçacık filtresi arızası ve çözümü

Fiat linea dizel araç kullanıcılarının yaşadığı en büyük problemlerden biriside egzoz manifold çıkışının bulunduğu noktada yer alan araç emisyon değerini düşüren dizel partikül filtresinin ve dizel partikül filtresini kontrol eden sistemlerin arızalanmasıdır. Bu sisteme bağlı çeşitli sensörler bulunmaktadır ve bu sensörler zaman içerisinde arıza vermektedir.

Devamını Oku…

Fiat Palio – 1.3 Multijet dizel parçacık filtresi arızası ve çözümü

Fiat Palio dizel araç kullanıcılarının yaşadığı en büyük problemlerden biriside egzoz manifold çıkışının bulunduğu noktada yer alan araç emisyon değerini düşüren dizel partikül filtresinin ve dizel partikül filtresini kontrol eden sistemlerin arızalanmasıdır. Bu sisteme bağlı çeşitli sensörler bulunmaktadır ve bu sensörler zaman içerisinde arıza vermektedir.

Devamını Oku…
skoda-yeti-dizel-partikül-filtresi

Fiat Egea – 1.3 Multijet, 1.6 Multijet parçacık filtresi arızası ve çözümü

Fiat Egea dizel araç kullanıcılarının yaşadığı en büyük problemlerden biriside egzoz manifold çıkışının bulunduğu noktada yer alan araç emisyon değerini düşüren dizel partikül filtresinin ve dizel partikül filtresini kontrol eden sistemlerin arızalanmasıdır. Bu sisteme bağlı çeşitli sensörler bulunmaktadır ve bu sensörler zaman içerisinde arıza vermektedir.

Devamını Oku…

Fiat Doblo Panorama Dizel Parçacık Filtresi Arızası

Fiat Doblo Panorama dizel araç kullanıcılarının yaşadığı en büyük problemlerden biriside egzoz manifold çıkışının bulunduğu noktada yer alan araç emisyon değerini düşüren dizel partikül filtresinin ve dizel partikül filtresini kontrol eden sistemlerin arızalanmasıdır. Bu sisteme bağlı çeşitli sensörler bulunmaktadır ve bu sensörler zaman içerisinde arıza vermektedir.

Devamını Oku…
skoda-yeti-dizel-partikül-filtresi

Fiat Punto Dizel parçacık filtresi arızası ve çözümü

Fiat Punto dizel araç kullanıcılarının yaşadığı en büyük problemlerden biriside egzoz manifold çıkışının bulunduğu noktada yer alan araç emisyon değerini düşüren dizel partikül filtresinin ve dizel partikül filtresini kontrol eden sistemlerin arızalanmasıdır. Bu sisteme bağlı çeşitli sensörler bulunmaktadır ve bu sensörler zaman içerisinde arıza vermektedir.

Devamını Oku…
diesel-particulate-filter

Renault Talisman Dizel Parçacık Filtresi Arıza Kodları Ve Çözümleri

Özellikle dizel araç kullanıcılarının yaşadığı en büyük problemlerden biriside egzoz manifold çıkışının bulunduğu noktada yer alan araç emisyon değerini düşüren dizel partikül filtresinin ve dizel partikül filtresini kontrol eden sistemlerin arızalanmasıdır.
Bu sisteme bağlı çeşitli sensörler bulunmaktadır ve bu sensörler zaman içerisinde arıza vermektedir.

Devamını Oku…

Renault Talisman Dizel Partikül Filtresi Arıza Kodları Ve Çözümleri

Renault Talisman  1.5DCI, 1.6DCI Dpf Arızası

Renault Talisman modelinin 1.5DCI, 1.6DCI bu serilerinde dizel egzoz gazı arıtma sistemi takılıdır. Genel olarak sisteme bakıldığı zaman oksitleyici katalitik konvertör, dizel parçacık filtresi (DPF) bulunmaktadır.

Devamını Oku…

Volkswagen Transporter Dizel Partikül Filtresi Arıza Kodları Ve Çözümleri

Volkswagen Transporter 1.9 TDI, 2.0 BITDI, 2.5 TDI Dpf Arızası

Volkswagen Transporter modelinin 1.9 TDI, 2.0 BITDI, 2.5 TDI bu serilerinde dizel egzoz gazı arıtma sistemi takılıdır. Ayrıca bu modellerde seçici katalitik indirgeme yani src sistemi bulunmaktadır.

Devamını Oku…

Volkswagen Amarok Dizel Partikül Filtresi Arıza Kodları Ve Çözümleri

Volkswagen Amarok – 2.0 BITDI 2.0 TDI 3.0 TDI Dpf Arızası

Volkswagen Amarok modelinin 2.0 BITDI 2.0 TDI 3.0 TDI bu serilerinde dizel egzoz gazı arıtma sistemi takılıdır. Ayrıca bu modellerde seçici katalitik indirgeme yani src sistemi bulunmaktadır.

Devamını Oku…

Volkswagen Caddy Dizel Partikül Filtresi Arıza Kodları Ve Çözümleri

Volkswagen Caddy 1.6 TDI, 1.9 TDI, 2.0 TDI Dpf Arızası

Volkswagen Caddy modelinin 1.6 TDI, 1.9 TDI, 2.0 TDI bu serilerinde dizel egzoz gazı arıtma sistemi takılıdır. Ayrıca bu modellerde seçici katalitik indirgeme yani src sistemi bulunmaktadır.

Devamını Oku…