Türkçe

Hakkımızda

Nitro Mekatronik Garaj Market

aboutSideImg

2009 yılında Adana’da faaliyete giren ve şu anda tüm Türkiye’nin her bölgesine otomotiv test ekipmanları ve teknik servis hizmeti veren firması haline gelmeyi başarmış, kocaman bir aile olmaktan gurur ve memnuniyet duyarız. Türkiye pazarında Araç diagnostiği yazılımı ve test ekipmanları konusunda sektöre yön veren ve sürekli kendini güncelleyen bir firma olmaktan gurur duymaktayız . Bugün şu noktada 50+ çalışma arkadaşımız ve Türkiye’nin 81 iline de hizmetimiz ve Türkiye’nin 3 büyük ilinde şubelerimiz bulunmaktadır. Sizler için daima çalışmalarımıza yenilik vermek ve birçok yurtdışı temsilciliğini yaptığımız firmalar ile araç diagnostiğine dair her şeyi çözümleyip sizlere sunmak en büyük mutluluğumuzdur…

1 Kasım 2019 tarihinde Adana Seyhan’da açılışını yapmış olduğumuz Nitro Garaj Market olarak bir başka yenilik ile karşınıza çıkmış bulunmaktayız. Burada sizlere araç arıza tespit cihazları test ve ekipmanları satışını gerçekleştirip, satış sonrası desteğini verip, aynı zamanda otomotiv ecu (beyin) onarım, bakım ve güncelleme hizmetlerini de sunmaktayız. Binek araçların beyin tamiri işlemlerinin yanı sıra binek, hafif ticari, ağır vasıta ,iş makinası elektronik kontrol ünitelerinin tamirini ve bakımını da yapmaktayız.

Araçlarınızda çözümlenemeyen Dtc arızaları, Dpf (Dizel Partikül Filtre) arızaları, Egr arızalarında sizlere çok kısa sürede çözüm sağlayabiliyoruz.

Garajımızda hizmetlerimiz sadece atölyelere değil artık son kullanıcılara kurumsal otomotiv satış sonrası hizmeti de vermekteyiz. Aracınızın Tpms arızalarında tek telefon uzağınızda yer alıp, piyasadaki binek otomobil grubunun %99’unda lastik basınç sensör arızaları, lastik basınç sensör değişimi, montajı ve kalibrasyon işlemlerinin tamamını gerçekleştirmekteyiz.

Binek, ağır vasıta, hafif ticari grup fark etmeksizin aracınızdaki tüm arızaları sizlere detaylı bir şekilde çıkartıp, bunlar için hem kalıcı hem de aracınıza zarar vermeyecek çözümleri sizlere iletiyoruz.

Araçlarda performans artırımı, yakıt tüketimi azaltmak, yakıt tasarufu sağlamak için chip tuning hizmeti vermekteyiz, siz çayınızı yudumlarken onlinechiptuning uygulamamızdan bahsetmek, aracınıza hiçbir zararı olmayan bu beyin programlama işlemini sizlerle tanıştırmak isteriz..

Yeni nesil araçların kullandığı sensörlerin Autel ADAS kalibrasyon ekipmanları ile test ve kalibrasyonlarını yapmaktayız. Evet. Kısacası bu ve bunun gibi araç diagnostiğine dair her şey için Nitro Garaj Market’e uğrayabilir veya iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Bakımını, onarımını ve güncellemesini yaptığımız motor kontrol ünitesi, abs beyni, direksiyon kontrol ünitesi yani eps beyni, konfor beyni veya diğer kontrol ünitelerinin tamamını masa üstünde ecutest beyin test similatörü ile %100 sensör giriş ve çıkış testlerini yaparak, Magicmotorsport gibi sektöründe uzman ecu programlama cihazları ile kesin çözümler üretmekteyiz.

Garaj Hizmetlerine Mi İhtiyacınız Var? Biz Burdayız!

Profesyonel ekipman ve uzman ekibimizle sizlere en iyi hizmeti sunmak için burdayız.

Çağrı Merkezi: 0850 755 0230

nitroInstaImg

Son Gönderilerimiz