Deutsch
Suchen
Zurück zu allen Blogbeiträgen

Isuzu Euro 6 Motor Adblue Ve Dpf Arızasi Nasıl Çözülür?

Isuzu Euro 6 Motor Adblue Ve Dpf Arızasi Nasıl Çözülür?

Adblue, üre ve deiyonize su karışımından yapılan dizel motorlu araçlarda SRC sistemine sahip araçların egzozunda bulunan zararlı gazların emisyonunu azaltmak amacıyla kullanılan renksiz bir sıvıdır.

Isuzu euro 6 motorlu araçlar genellikle şehir içinde ticari amaçla kullanılan araçlardır. Bu araçlar şehir içinde yeterince hız yapamadıklarından dolayı araç adblue ve dpf ile alakalı sık sık arıza verir.

Son kullanıcı tarafından daima karşılaşılan bu sorun bazen içinden çıkılmayacak hale gelebilir. Sıcaklık sensörlerinin, adblue pompasının, nox sensörünün bozulması durumunda yüksek maliyetler ile bu parçalar değişmek zorunda kalır.

Sık sık dpf tıkanmasından dolayı araç arıza verir  ve çekişten düşer. Şöyle de bir çözüm yolu vardır ki yazılımsal olarak bu soruna mekatronik çözümler üretilebilir.

Isuzu euro 6 motor adblue hata çözümü emülatörü ile adblue pompası,adblue level sensörü, dpf filtresi,sıcaklık, nox ve nh3 sensörleri emüle edilerek tüm bu hataların ortadan kalkmasını sağlar.

Araç bir daha adblue ve dpf ile alakalı bir arıza vermez,adblue yakmaz, yakıt düşer ve performansta hissedilir bir artış görülür.

Isuzu euro 6 adblue hata çözücü emülatörü sayesinde adblue sistemi ile alakalı bozulan hiçbir parçayı değiştirmeye gerek kalmadan tüm adblue hatalarından kurtulabilirsiniz.

Sizlerde ISUZU EURO 6 MOTOR ADBLUE VE DPF ARIZASI NASIL ÇÖZÜLÜR hakkında veya farklı konularda bilgi almak istiyorum diyorsanız;

0850 755 02 30 numaralı telefondan yada web adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Kommentare
Schreibe Einen Kommentar Kommentarformular Schließen