Deutsch
Suchen
Zurück zu allen Blogbeiträgen

Nanoteknoloji Sıvı İle DPF Temizleme İşlemi Nasıl Yapılır?

Nanoteknoloji Sıvı İle DPF Temizleme İşlemi Nasıl Yapılır?

Dizel araçların Partikül filtrelerinin tıkanması ile DPF temizleme sorununun nasıl çözebileceğimiz noktasında yaptığımız araştırmalar neticesinde, Yurt dışından teminini sağladığımız Partikül Filtre ve Katalizör temizleme ürünü  araçlarımızdaki bu sorunu çözmemize olanak sağlamıştır.

Araştırmalarımız partikül filtreyi yerinden sökmeden bu sorunun çözümünde her ne kadar farklı firma ürünleri olsa da temizleme işinde kesin çözüm elde edilemediği gözlemlenmiştir.

Neden olarak; Türkiye deki yakıt kalitesi, araç kullanım tecrübesizliği ve yoğun trafikte dur kalklardan meydana geldiği gözlemlenmiştir.

Bu sorunlar neticesinde Türkiye de kullanılan araçların Partikül Filtre tıkanıklıklığı çözümü kesinlikle filtrenin araçtan sökülerek %100 temizliğinin yapılabileceğidir.

Ürünü bazik bir ürün olup, sadece filtrenin yüzeyindeki kurum ve zehirli gazların katı atıklarını temizleyerek Partikül Filtre yapısına kesinlikle zarar vermemektedir.

Temiz bir çevre ve araçlarınızın uzun ömürlü olabilmesi için Partikül Filtrelerinizi özellikle Dizel araçlarda 50.000 km.de bir düzenli olarak temizletmeniz kesinlikle önerilmektedir.

Dizel Partikül Filtresi Nedir?

Dizel Partikül Filtresi veya kısaca DPF, bir dizel motorun egzoz gazı içindeki partikül ve kurum kurumasını gidermek için tasarlanmış bir filtredir.

2007 model veya daha yeni olarak satılan tüm karayolu dizel motorlarında Dizel Partikül Filtresi takılmış olmalıdır.

Sizlerde dizel partikül filtre hakkında veya farklı konularda bilgi almak istiyorum diyorsanız;

0850 755 02 30 numaralı telefondan yada web adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Kommentare
Schreibe Einen Kommentar Kommentarformular Schließen