Türkçe
Blog Paylaşımlarına Dön

Ni̇tro Mekatroni̇k Ve Taha Egzoz Grup Güçleri̇ni̇ Bi̇rleşti̇rdi̇!

Ni̇tro Mekatroni̇k Ve Taha Egzoz Grup Güçleri̇ni̇ Bi̇rleşti̇rdi̇!

Ni̇tro Mekatroni̇k Ve Taha Egzoz Grup Güçleri̇ni̇ Bi̇rleşti̇rdi̇!

PARTİKÜL KATALİZÖR DPF & EGR ÇÖZÜM MERKEZİ Çatısı Altında Verilecek Hizmetler Nelerdir?

1976 yılında kurulan Taha Egzoz Grup ve 2009 yılında kurulan Nitro Mekatronik otomotiv sektöründe güçlerini birleştirme kararını geçtiğimiz günlerde duyurdu.

Bu iş birliği ile Otomotiv sektörünün dışa bağımlılığını azaltmanın yanı sıra yerli üretim ve yerli hizmet anlayışının geliştirilmesi ve pekiştirilmesi hedefleniyor.

Maslak Atatürk Oto Sanayi Sitesi 2.kısım 55.sokak no:14 Şişli Meslek Yüksek Okulu yanı, Sarıyer İstanbul adresinde 22 Haziran 2020 itibari hizmete başlayacak.

Taha Egzoz – Nitro Mekatronik Garaj birleşmesiyle: Partikül Katalizör Çözümleri, Egzoz Emisyon Ölçümü Enjeksiyon Çözümleri, Pompa Çözümleri, ADAS Kalibrasyonu, Chip Tuning, ECU Programlama, ECU Tamiri, Arıza Tespiti, DPF, EGR ve Adblue, Immo Çözümleri ve Revizyon hizmetleri alanında uzman ekiplerle verilecektir.

Garaj faaliyetlerimizle binek, hafif ticari ve ağır vasıta grubundaki araç sahiplerine, kurumlara ve filolara temas edilecek.

Birleşmenin nihai tüketici üzerindeki hedefleri araç sahiplerine uygun fiyat ve kaliteli hizmet anlayışı ile çözümler üretmek; birden fazla aracı olan şirket ve filolara da sunulacak çözümlerle araç bakım maliyetlerini düşürerek fayda sağlamak. Bu anlayış ile çıkılan bu yolda yerli üretim, yerli hizmet, uygun fiyat, kaliteli hizmet ve en önemlisi müşteri memnuniyeti esasları en önemli konumuz olacak.

Ortaya koymak istediğimiz vizyon; ziyaretimize gelen iş ortaklarımızın endişe duymadığı, kendini güvende hissettiği bir kurum olarak anılmak ve sektörde yer alan tüm firmalara bu konuda önderlik etmek olacak.

Bu kıymetli yolda değerli araç sahiplerini Nitro Mekatronik & Taha Egzoz birleşmesini daha yakından tanımak için sosyal medya hesaplarımızı takip etmeye, sitelerimizi ziyaret etmeye ve Şişli Meslek Yüksek Okulu yanındaki garajımızı ziyaret etmeye davet ediyoruz.

Taha Egzoz Kimdir?

Taha Egzoz 1976 İstanbul Yenikapı’da kurulmuş olup, daha sonrasında Esenyurt Fatih ve Evren Sanayi Sitelerine taşınarak hizmet ve müşteri gamını genişleterek alanında uzman ve aranan bir firma olmayı başarmıştır.

Uzun yılların deneyimi ile Egzoz hizmetlerinin yanı sıra Elektronik, Beyin ve Pompa/Enjektör hizmetlerini de tek bir çatı altında veren şirketin vizyonu Egzozcu meslektaşlarımıza yeni bir kapı açıp Partikül / Egr ve diğer otomotiv elektronik ünitelerinde geleneksel yaklaşımların dışına çıkarak dijitalleşmenin gerekliliği ilkesi ile yeni bakış açıları kazandırmak.

Taha Egzoz ile ilgili daha fazla bilgi almak için http://www.tahaegzozgrup.com.tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Nitro Mekatronik Garaj Kimdir?

Nitro Mekatronik 2009 yılında Nitro Bilişim adıyla faaliyetlerine başladı.

Nitro Mekatronik Otomotiv Arıza Tespit Cihazları Sanayi Bilişim LTD.ŞTİ unvanıyla çalışmalarına devam eden şirketin Merkez ofisi Adana Seyhan Kiza İş Merkezinde yer alırken, Ankara Ostim, Şanlıurfa, İstanbul İkitelli ve İstanbul Maslak’da yer alan şubelerle Türkiye’nin 81 iline kesintisiz ve güvenli hizmet vermeye çalışıyor.

İstanbul İkitelli, Maslak ve Merkez Adana Seyhan’da aynı zamanda Oto Garaj hizmetlerini de sunan Nitro Mekatronik Garaj, Türkiye’deki tüm Oto servislerinin ihtiyacı olan arıza tespit cihazlarından, ECU programlama cihazlarına, Fren Test Tezgahlarından IOT ürünlerine kadar üretim ve satış faaliyetlerine de devam ediyor.

Şirket hakkında daha fazla bilgi almak için web adresini ziyaret edebilir 0850 755 02 30 numaralı telefondan  bizlere ulaşabilirsiniz.

nitro-mekatronik-ve-taha-egzoz-grup-guclerini-birlestirdi-resim2_1000

 

Yorumlar
Yorum Yaz Yorum Formunu Kapat