Türkçe

Revizyon Merkezi

Revizyon Merkezi

Arızalı elektronik kontrol ünitelerinin tamirlerini gerçekleştiriyoruz.

revizyon_divider_1000

Nitro Elektromekanik Revizyon Hizmeti

Her geçen gün kendini daha da ileriye taşıyan Nitro Mekatronik firması şimdi de revizyon merkezi çözümleri ile sizlere hizmet vermektedir. Eğitimli ve uzman ekibimiz ile Otomatik Şanzıman, Kavrama, Tork Konvertör, Turbo şarj, Elektrikli ve Hidrolik Direksiyon Kutuları, Direksiyon Pompası, Klima kompresörü, Marş Motoru, Alternatör, Egzoz (Dizel) Partikül Filtre, EGR Valfi, Volant gibi araç parçalarının Avrupa şartlarına uygun olarak revizesi gerçekleştirilir. Şanzıman beyni revizyon ve tamiri işlemlerinde sıfır bir şanzımanın elektronik kartının çalışma performansı ve ömrü açısından elde edilen bilgiler, üretici firmaların belirlemiş olduğu standartlarda test edilip sizlere teslim edilir. Şanzıman beyin tamiri yapıldıktan sonra test cihazları ile test edildikten sonra garantili bir şekilde onarımı yapılmaktadır. Airbag kontrol ünitelerinin onarımı ve yazılım güncellemelerinin testlerini standartlara uygun bir şekilde yaparak onarımını gerçekleştirmekteyiz. Airbag beynindeki kaza adresleri araç üreticilerinin kullandığı sayısal değerler ile referans alınarak airbag beyinlerinin programlaması yapılıp garantili bir şekilde hizmeti verilmektedir.

Direksiyon sistemi arızalarının revizyonları konusunda uzman ekibimiz tarafından Türkiye’nin her iline hizmetlerimizi sunmaktayız. Elektronik test ekipmanlarımız ile direksiyon revizyon işlemlerini kendi bünyemizde garantili olarak sizlere sunmaktayız. Direksiyon beyni tamiri işlemi tamamladıktan direksiyon kutularını, direksiyon pompalarının önce arıza tespitini yapar ve daha sonra performans testi ile de destekleriz.

 

Eps beyinlerinin tamiri ve onarımı da aynı şekilde test ekipmanları ile performans testinden geçerek uygulaması yapılmaktadır. Alternatör ve marş motoru test ekipmanları ile alternatör ve marş motoru revizyon işlemlerini yine kendi bünyemizde gerçekleştirmekteyiz. Burada Avrupa menşeili ürünlerimiz desteğiyle alternatör test cihazları ile birlikte revizyon ve tamir hizmetleri verilmektedir. Klima kompresör revizyon işlemlerinde oluşan kompresör arızalarına bağlı olarak hasarlanan parçaların onarımı ile birlikte gerekli revizyon işlemleri tamamlanıp, kompresörlere araçların çalışma koşullarında kaçak ve performans testleri yapılmaktadır. Klima kompresörleri için kurumsal firma ve kuruluşlara gerekli revizyon işlemleri yapılmaktadır. Wabco Knor Haldex Fren beyin tamiri, Nitro Mekatronik garajlarımızda araç fren beyin verileri ile simülasyon yazılımları ve testleri yapılarak hizmeti verilmektedir. Üreticilerin referans aldığı değer ve yazılımları kullanılır. Pinomatik test cihazları ile de hava giriş ve çıkış testleri yapılmaktadır. Genel olarak özetleyecek olursak Nitro Mekatronik garajlarda araçlardaki; elektronik beyin tamiri, fren beyin tamiri adblue, beyin tamir, immo beyin tamiri hizmetleri verilir. Araçların çökmüş yazılımlarına araç beyin programlama işlemleri uygulanır. Uzman kadro ve profesyonel otomotiv test ekipmanları, beyin programlama cihazları ile testleri yapılarak hizmet verilir.